A Juventus is kiütötte a Barcelonát. Jöhet-e újabb fordítás?
Sport
12/04/2017
Az olasz bajnok Juventus megérdemelt és magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott Torinóban a Barcelona felett a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A Barca a PSG elleni nyolcaddöntőhöz hasonlóan szinte reménytelen helyzetbe került a visszavágó előtt – lehet-e még egyszer nagyot fordítani?
A két csapat a 2014–2015-ös Bajnokok Ligája-döntő (3–1) után először találkozott egymással.
Hiába birtokolta többet a labdát a Barcelona, nem tudtak mit kezdeni a hazaiak védelmével. Luis Enrique csapata óriási meglepetésre 3–0-ra kikapott a Juventustól a negyeddöntő első mérkőzésén, így a Paris Saint-Germain elleni párharchoz hasonlóan ezúttal is csodára lesz szüksége ahhoz, hogy továbbjusson.